همگام با رشد نیازهای سازمان ها جهت استفاده از خدمات فناوری اطلاعات، حجم داده ها و ظرفیت های پردازشی سازمان ها افزایش می یابد، لذا ضروری است که با ایجاد زیرساخت های مناسب بمنظور ثبت و نگهداشت اطلاعات و داده ها اقدام نمود، در راستای  تحقق این موضوع و توسعه زیرساخت مناسب، ایجاد مرکز داده انتخاب طبیعی هر سازمان می باشد.

با توجه به وابستگی سایر لایه های مرکز داده به زیرساخت فیزیکی آن، لازم است هر کدام از بخش های مختلف زیرساخت فیزیکی با نگرشی صحیح و مطابق با نیازها طراحی و پیاده سازی گردد تا شرایط مناسب جهت نصب و کارکرد بدون وقفه و باریسک پایین تجهیزات شبکه امکان پذیر گردد.

نیازسنجی، طراحی و پیاده سازی صحیح و استاندارد زیرساخت فیزیکی این مهم را میسر می سازد تا ریسک ها و خطرات در هنگام پشتیبانی و نگهداری بصورت قابل توجهی کاهش یابد.

شرکت زفتا (مهندسین مشاور تجارت سابق) با بهره گیری از دانش روز دنیا و مجموعه ای از بهترین متخصصین و مهندسین  در تمامی رسته های زیر ساخت فیزیکی Data Center (الکتریکال، مکانیکال، امنیت فیزیکی، ابنیه و معماری، شبکه و فناوری اطلاعات) در زمینه های:

طراحی و محاسبات /  مشاوره و نظارت/   نصب، اجرا و راه اندازی/  پشتیبانی و نگهداری/ ممیزی و ارزیابی پایداری/ تحقیق و توسعه

آمادگی لازم جهت انجام پروژه های مراکز داده با بررسی کارشناسانه و درنظر گرفتن فاکتورهای متعدد و خاص مرتبط با هر سازمان و کاربری را مطابق با استانداردهای جهانی، نشریات و مقررات کشوری ، دارا می باشد.

رعایت و پیاده سازی کلیه استاندارهای مرتبط:

TIA 942/ANSI-BICSI -002 /ISO/IEO NP 24764   / D.C.O.D/   NFPA/         IEEE  /  ASHRAE

نشریات سازمان معاونت راهبردی ریاست جمهوری / مقررات ملی ساختمان ایران/  امکان تامین تجهیزات مراکز داده در کوتاهترین زمان از منابع اصلی تولید کننده/  توان مالی تامین تجهیزات و اجرای پروژه ها/  طراحی، محاسبات و مشاوره در راستای:

  • کاهش سرمایه گذاری اولیه
  • راه اندازی سریع
  • بهینه سازی مصرف انرژی
  • قابلیت بروز رسانی و توسعه پذیری

بکارگیری متخصصین و کارشناسان مجرب


جهت درخواست این سرویس و پشتیبانی لطفا از طریق فرم  تماس با ما  پیغام خود را بگذارید

تا مسئول مربوطه در اسرع وقت با شما تماس گرفته یا جواب درخواستتان را ارسال نماید.