پشتیبانی تجهیزات فناوری و بانکی

فناوری و اطلاعات بانکها و تجهیزات مربوط به نگهداری و ارسال اطلاعات و دیتاها مستلزم داشتن یک تیم پشتیبانی قوی ومتخصص می باشد. نرم افزارها و سخت افزارهای مرتبط با فناوری و تجهیزات آنها جزو تخصص ها و مهارتهای همکاران ما در شرکت زفتا (مهندسین مشاور تجارت سابق) می باشد.

 امروزه یکی از مهم‌ترین معیارها و شاخص‌های ارزیابی کلیه طرح‌ها و پروژه‌های مهندسی، مدت زمان اجرای آن‌ها است. طولانی تر شدن یا کوتاهتر شدن زمان اجرای پروژه ها نه تنها نقش بسیار تعیین کننده ای در هزینه های تمام شده طرح ها برای کارفرمایان دارد، بلکه موقعیت آن‌ها را نیز تحت تأثیر قرار می‌ دهد.

tajhi

کارفرمایان همواره تلاش می‌کنند تا طرح‌ها و پروژه‌های خود را در کوتاه‌ترین زمان و البته باکیفیت مورد نظر به اتمام برسانند. بنابراین لازم است تا کلیه پیش‌بینی‌ها اعم از تأمین منابع، تجهیزات و امکانات مورد نیاز انجام پذیرد. تجربه نشان داده است که در طرح‌ها و پروژه‌های انفورماتیک به خصوص در حوزه بانک‌ها که در یک فضای رقابتی به سر می‌برند، مهم‌ترین عامل پیشرفت پروژه‌ها و اجرای تعهدات در موعد مقرر، تأمین تجهیزات و قطعات مورد نیاز در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

شرکت زفتا (مهندسین مشاور تجارت سابق) از طریق ایجاد همکاری با بیش از 30 شرکت داخلی و خارجی فعال در زمینه تولید تجهیزات انفورماتیک، این امکان را به شما می‌دهد تا تجهیزات مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان به دست آورید.

tajhizat

دامنه فعالیت

  • تأمین انواع تجهیزات ذخیره‌سازی انبوه، سرور و تجهیزات سوئیچ

  • تأمین انواع رک و پرینتر های بانکی

  • تأمین و ارائه انواع تجهیزات فعال و غیرفعال شبکه از قبیل: سوئیچ، روتر و ups با برندهای معروفی چون؛HP, Cisco ,3Com Dlink ,Unicom

  • تأمین و ارائه انواع سخت‌افزار و نرم‌افزارهای مرکز داده (Data Center)همراه با نصب و راه‌اندازی

 


جهت درخواست این سرویس و پشتیبانی لطفا از طریق فرم  تماس با ما  پیغام خود را بگذارید

تا مسئول مربوطه در اسرع وقت با شما تماس گرفته یا جواب درخواستتان را ارسال نماید.